UPOZORNĚNÍ

Rezervace tenisové haly jsou možné na: 733710356

Přehled obsazenosti tenisové haly ZDE

 

 

zveme vás

 UPOZORNĚNÍ:

 

Bodystiling s Luďkou ve Středu 14.6.2023 je zrušen!

 

SOUSTŘEDĚNÍ - VOLNÉ TERMÍNY

 Volné termíny pro podzimní sezónu k datu 14.9.23 jsou :

15-20.10.2023

 31.10-3.11.2023

5-9.11.2023

12-20.11.2023

23.11-8.12.2023

17-20.12.2023

 

Orientační cenu pobytu zjistíte na https://www.kalkulace.radostova.cz

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Nabídka služeb

Sportovní centrum Radostova je multifunkční komplex pro sportovní i relaxační využití široké veřejnosti, který spravuje příspěvková organizace, jejímž zřizovatelem je město Luhačovice.

HALA

Hala

Hlavní sál o rozměrech: šířka 23,5 m, délka 45,5 m, výška 10 m je určen pro míčové sporty všeho druhu. V sále je profesionální povrch JUNCKERS (dovoz Dánsko), tj. dvouroštová segmenty odpružená konstrukce podlahy z tvrdého bukového dřeva. Lajnování pro volejbal, basketbal, házenou, tenis, nohejbal, malou kopanou a tři příčné kurty pro volejbal a nohejbal. Sál je vybaven brankami na malou kopanou, házenou, florbal (včetně mantinelů) sklápěcími koši a novou bezdrátovou časomírou pro všechny halové sporty. Osvětlení a ozvučení (vč. mikroportu) je pro hráče a diváky na tribuně (cca 400 osob) na špičkové úrovni.

Hala

Hala

zrcadlový sál

Zrcadlový sál

Podlaha JUNCKERS (odpružená podlaha – popis viz HALA), ozvučení / výkonný soundsystém – zásobník na 5 CD/mp3, mikroport. + (3,5 jack/cinch) Rozloha: 165 m². Skládací podium pro předcvičovatele. Zrcadlová stěna je po celé délce opatřena madlem. Sál je doplněn gymnastickým nářadím (hrazda, kruhy, šplhací lana).

AKTUÁLNÍ PRAVIDELNÁ CVIČENÍ

  • Pondělí 19:00 – 20:00 – Bodystiling
  • Středa 19:00 – 20:00 – Bodystiling

Zrcadlový sál

hřiště

Hřiště

K dispozici pro vás máme nachystané 1 hřiště s umělým povrchem třetí generace s podložkou a  novým umělým osvětlením (výstavba září 2016) + 1 hřiště s přírodní trávou.

Umělá tráva 5. generace

Hřiště s přírodní trávou

ubytování

Ubytování

Moderně vybavené třílůžkové pokoje s přistýlkou, LCD TV s 18-ti programy, vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout), wifi z optické sítě, krásný výhled do přírody. Ubytovací kapacita – 48 lůžek v 12-ti pokojích včetně přistýlek.

Pokoj pro hosty

Apartmán

Meeting spot

Koupelna v apartmánu

Sociální zařízení

Sprchový kout

badminton

Badminton

Nabízíme možnost zahrát si badminton na kurtu, který je vyměřen a nalajnován v zrcadlovém sále. Badmintonové rakety i košíčky je u nás možno zapůjčit zdarma.

Badmintonový kurt

fitcentrum

Fitcentrum

Je vybaveno multifunkčními posilovacími stroji, jednoručními a nakládacími činkami, žíněnkami, medicinbalem atd.

Fitcentrum

tenis

Tenis

V areálu SC Radostova je možnost pronájmu tenisového kurtu s umělým povrchem, zároveň si můžete zapůjčit veškeré tenisové vybavení. Kurt funguje i v zimě, kdy je zastřešen nafukovací halou.

Tenisový kurt

Tenisová hala

Tenisová hala

Tenisová hala

kuželna

Kuželna

Čtyřdráhová kuželna, která byla ve své době nejmodejnější v ČR a na které se v roce 1996 odehrálo Mistrovství světa v Praze.
Možnost pronájmu také pro veřejnost.

Rezervace u předsedy oddílu Petra Kudláčka tel.: 603 507 711

Profesionální vybavení

Připraveno k použití

Dostatek místa pro fanoušky

Panoramatický pohled

workout

Workout

V roce 2013 jsme pro všechny návštěvníky sportovního centra vybudovali spolu s „luhaworkoutem“ nové workoutové hřiště. V roce 2016 přibyl umělý koberec, který vám nyní zaručí bezproblémový pohyb po celém hřišti i za nepříznivých povětrnostních podmínek. Na hřišti je k dispozici 8 různě vysokých hrazd, velké bradla, multifunkční žebřík a 2 šikmé lavice na tréning břicha a zad.

Workoutové hřiště 2019

ohniště

Ohniště

Sportovní centrum Radostova také nabízí možnost pronajmutí pavilonu s ohništěm a udírnou, na pořádání různých soukromých i firemních akcí.

DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

Dopravní hřiště

V roce 2023 bylo vybudováno dopravní hřiště, které slouží široké veřejnosti. Je možná také řízená dopravní výuka, která probíhá ve spolupráci se SVČ Luhačovice. V případě zájmu je možné kontaktovat na tel.: 577 131 686, svc@svcluhacovice.cz

 

Návštěvníci jsou povinni se řídit platným návštěvním řádem.

 

ostatní

Ostatní

Parkování

Sportovní centrum je vybaveno vlastním parkovištěm jak pro osobní automobily (100), tak i pro týmové autobusy (15) parkování je zdarma!

Nářaďovna

Sportovní centrum dále nabízí plně vybavenou nářaďovnu, která obsahuje, 4 švédské bedny, 2 odrazové můstky, 2 velké dopadové žíněnky, 8 menších cvičících žíněnek, gymnastický koberec, velkou sadu překážek různých velikostí, kužele, distanční kloboučky, atletické žebříky, medicinbaly, závaží různých velikostí, jednoruční činky na aerobik, stepy, švihadla a karimatky.

Dále pro odlehčení tréningů i pro zábavu 2 pinpongové stoly včetně pálek a venkovní hřiště na nohejbal.

Nářaďovna

Relax

Využijte naše služby pro relaxaci a odpočinek.

FINSKÁ SAUNA

Finská sauna pro cca 8 osob. Teplota 100 °C s vlhkostí 5 %.

MASÁŽNÍ VANA

Masážní vana s tryskami na záda, krk a nohy.

OCHLAZOVACÍ VANA

Pro efektivní saunování je důlěžitou částí ochlazení studenou vodou.

MASÁŽE

Pro klasickou masáž je zde polohovací masážní lehátko.

Restaurace

Sportovci i fandové se můžou občerstvit i stravovat v moderní restauraci s výhledem do haly. Menu pro sportovní týmy lze předem dohodnout.

KONTAKTY
provozovatel Josef Lysák tel: 603 101 534

Kontaktujte nás

1 + 7 =